793 79 79 77
91 431 99 13

Kontakt

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, prosimy wypełnić poniższy formularz. Postaramy się skontaktować najszybciej jak to możliwe.

Informujmy, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podane podczas kontaktu dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z artykułem 6 punkt b), który mówi, że przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Administratorem przekazanych danych osobowych jest: PRESTO Szkoła Języków Obcych Aleksandra Anna Madeja, al. Wojska Polskiego 7A, 70-470 Szczecin.

Jednocześnie informujmy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne; ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

telefon e-mail

Proszę wpisać słowo znajdujące się na obrazku poniżej.